Úvod » Čínská medicína » Astragalus - 20 sáčků


        

Astragalus - 20 sáčků

Kozinec blanitý

 

Podle čínského názvu: Astragalus
Podle českého názvu: Kozinec blanitý
Podle kódů: 1232
naše cena:
0 Kč

Astragalus - (Kozinec blanitý) je bylina používaná v Číně po tisíce let jako přírodní prostředek pro zvýšení odolnosti proti virovým infekcím. Kozinec v kombinaci s reishi (lesklokorkou) je starodávným receptem pro rychlé obnovení tělesných sil.

Kozinec se na Východě používá po tisíce let jako oživující bylina pro vybudování odolnosti proti virům a infekcím. V tradiční čínské medicíně je znám jako prvotřídní bylina oživující čchi. Jedno čínské přísloví říká:
„Chcete-li vstát a chodit, užívejte kozinec.“

Kozinec, vytrvalá rostlina z čeledi vikvovitých, vytváří velký žlutý kořen, který je v čínské bylinné medicíně vysoce ceněn. Často se vyvařuje do polévek pro posílení životní energie. Jedná se o bezpečnou a účinnou bylinu, která posiluje imunitní systém tím, že zvyšuje tvorbu protilátek a makrofágů, buněk napadajících patogenní původce onemocnění a cizí částice v těle.

Moderní výzkum ukazuje, že tato rostlina má mnoho silných imunostimulačních vlastností. Výzkum prokázal, že kozinec působí na brzlík a slezinu.
Zvyšuje aktivitu T-buněk – zabíječů a tímto způsobem zvyšuje imunitu.
 

Působení

Tonizuje čchi sleziny a čchi plic, posiluje vitalitu, zlepšuje trávení a imunitní systém.
 

Indikace

  • únava
  • slabý imunitní systém
  • nachlazení a bolest v krku
  • hepatitida (zánět jater)

Použití

Pokud trpíte akutními a chronickými infekcemi, kozinec je bylina, která vás může opět postavit na nohy.

Nachlazení a bolest v krku – Adaptogeny jako astragalus podporují funkce organismu včteně imunitního systému, aby fungovaly optimálně.

Heaptitida (zánět jater) – Počáteční klinické studie v Číně naznačují, že kořen astragalu může být prospěšný pro lidi s chronickou virovou hepatitidou.
 

Doporučené dávkování

1-2 x denně rozpustíme sáček v horké vodě a vypijeme.
 

Složení

Jeden sáček obsahuje: Astragalus extract (500 mg), Sorbitol (1500 mg) cukerný alkohol-získáván je nejčastěji z kukuřičného sirupu, Maltodextrine-sladový cukr (1000 mg) přírodní látka, která se získává ze škrobu - bramborového, kukuřičného, či rýžového, NHDC (0,10 mg), Sucralose (3 mg)
 

Balení

20 sáčků, celkem 60g
 
 
Podle čínského názvu: Astragalus
Podle českého názvu: Kozinec blanitý
Podle kódů: 1232
ZjZhZTQ3O