Úvod » Energy » Grepofit spray


        

Grepofit spray

 

Výrobce: Energy Group a.s.
Podle českého názvu: Grepofit spray
Podle kódů: 322
naše cena:
0 Kč

Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u stavů jako kupř:

  • Virové a bakteriální infekce (chřipka, angína a rýma)
  • Působí proti širokému spektru virů, bakterií a plísní
  • Afty, opary
  • Infekční mononukloza
  • Krvácení dásní

Grepofit spray je bioinformační přípravek s obsahem exktraktu z grapefruitových jadérek, česneku setého a propolisu.. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

Oproti léčbě syntetickými antibiotiky je působení tohoto preparátu prosto vedlejších nežádoucích účinků. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru, ale naopak potlačuje působení škodlivých střevních bakterií .

Složení: Extrakt z grapefruitových jader je substance s antibiotickými účinky, která zabraňuje množení bakterií, virů a plísní. Obsahuje vysoké množství bioflavonoidů, které ulehčují trávení, očišťují organismus, zlepšují krevní oběh a zvyšují odolnost sliznic. Zlepšuje kvalitu cévní stěny a zabraňuje její křehkosti, což je patrné zejména u jemných kapilár. Účinky oleje byly zkoumány na 770 kmenech bakterií (stafylokoky, streptokoky, salmonela...) a 93 kmenech plísní (candida, aspergilus...), lamblie, chlamydie, helicobakter... Byly porovnávány s 30 antibiotiky a 18 proti plísňovými léky. Výsledky jsou srovnatelné s jednou výhodou. Olej se dá užívat dlouhodobě a nemá toxické účinky.Echinacea purpurea má celou řadu léčivých účinků. Při zevní aplikaci dobře hojí rány, avšak mnohem významnější je její vnitřní užití s prokazatelným vlivem na zvyšování nespecifické imunity organismu. Vykazuje značnou antimikrobiální aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům. Česnek působí protibakteriálně a protiplísňově, omezuje výskyt zlatého stafylokoka i Candidu albicans,  propolis tlumí bolest a má imunomodulační a dezinfekční účinky, mentol.

Použití: aplikujeme 4 x denně po dvou vstříknutích na obě strany krku nebo přímo na postižené místo.

Balení: 14 ml

Výrobce: Energy Group a.s.
Podle českého názvu: Grepofit spray
Podle kódů: 322
NGZmN2J