Úvod » Joalis » Joalis ARS (arterioskleróza)


        

Joalis ARS (arterioskleróza)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ARS (arterioskleróza)
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící při arterioskleróze.


Arterioskleróza je velmi nebezpečné onemocnění tepen. Nebezpečné je zejména tím, že – až na vzácné výjimky – nebolí. Propuká jakoby náhle a má za následek infarkt srdce, mozku či jiných orgánů a nebo kruté bolesti, které člověku znemožňují plnohodnotný život. Současná medicína si s arteriosklerózou neví rady, dokáže pouze ovlivňovat některé predispoziční faktory, jako je vysoký krevní tlak či vysoká hladina krevních tuků. Jde však o stav reverzibilní. Systematickou celostní detoxikací je možné nejen působit preventivně, ale také pomoci lidem, kteří již mají klinické problémy související s arteriosklerózou.

Množství: 50 ml

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ARS (arterioskleróza)
NDFmNG