Úvod » Joalis » Joalis Biosalz (soli)


        

Joalis Biosalz (soli)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Biosalz (soli)
Podle kódů: 60224
naše cena:
0 Kč

Soli anorganického i organického původu mohou způsobovat retenci vody a podílet se na degeneraci vaziva, svalstva a dalších tkání.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: sedmikráska obecná - květ (Bellis perennis L.), levandule lékařská - květ (Lavandula angustifolia Mill.), měsíček zahradní - květ (Calendula officinalis L.) v objemech 0,01% od každé rostliny..

Doporučené dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Biosalz (soli)
Podle kódů: 60224
NjliZGI