Úvod » Joalis » Joalis Deimun Aktiv (po očkování)


        

Joalis Deimun Aktiv (po očkování)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Deimun Aktiv (po očkování)
naše cena:
0 Kč

Bylinný přípravek, který optimalizuje normální funkci imunitního systému.

Rezidua očkovacích látek se v některých případech mohou chovat jako toxin, který tvoří z jeden z hlavních předpokladů vzniku řady obtíží.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: hluchavka bílá – květ (Lamium album L.), violka vonná – nať (Viola odorata L.), fenykl obecný – plod (Foeniculum vulgare Mill.), fazol obecný – semeno (Phaseolus vulgaris L.) v objemech 0,01% od každé rostliny.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Deimun Aktiv (po očkování)
YTllODk4