Úvod » Joalis » Joalis MeHerb (menopauza)


        

Joalis MeHerb (menopauza)

dříve pod názvem Joalis MenoHelp

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis MeHerb (menopauza)
Podle kódů: 60013
naše cena:
0 Kč

Tablety s rostlinnými extrakty příznivě působící při menopauze.

Jedná se o tablety s rostlinnými extrakty jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Menopauza je přirozený stav v ženském životě, během kterého dochází k útlumu funkce vaječníků, v důsledku čehož se snižuje tvorba hormonů estrogenu a progesteronu. S nástupem menopauzy může být spojena celá řada obtíží jako je bušení srdce, noční pocení, návaly horka, nespavost, podrážděnost, špatné libido, únava, případně i deprese.

Přípravek je vhodný:

  • pro ženy,které mají zájem řešit své potíže přírodní cestou
  • redukuje potíže menopauzy jako jsou návaly horka, změny nálad, nespavost, pocení, nervozita
  • působí jako nervové tonikum v případech podrážděnosti, vznětlivosti
  • zlepšuje využití hormonů a vyrovnanost jejich hladiny
  • zlepšuje tělesnou kondici a udržuje dobrý zdravotní stav i po menopauze

Složení 1 tablety o hmotnosti 350 mg: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) - kořen extr. 4 : 1 7,5 mg, maceška trojbarevná (Viola tricolor) - květ extr. 5 % kyseliny salicylové 7,5 mg, meduňka lékařská (Melissa officinalis) - květ extr. 10 : 1 7,5 mg, tymián obecný (Thymus vulgaris) - nať extr. 10 : 1 7,5 mg, řebříček obecný (Achillea milefolia) - nať extr. 30 : 1 7,5 mg, hluchavka bílá (Lamium album) - nať extr. 8 : 1 7,5 g, laktóza, mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, polydextróza, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování: doporučená denní dávka pro dospělé je 1 - 3 tablety denně. Nejvyšší denní dávka pro dospělé je 3 tablety denně. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut. Tablety se mohou nerozpuštěné zapíjet vodou, nebo nechat rozpustit v ústech, nejlépe v pravidelných intervalech.
Návod k použití: tablety se mohou nerozpuštěné zapíjet vodou nebo nechat rozplynout v ústech, nejlépe v pravidelných intervalech. Skladovámí: ukládejte na suchém, chladném místě, po otevření spotřebujte nejdéle do 3 měsíců. Po každém použití obal dobře uzavřete.
Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Množství: 100 tbl

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis MeHerb (menopauza)
Podle kódů: 60013
ZjJiY