Úvod » Joalis » Joalis Mycobac (mycobakterie)


        

Joalis Mycobac (mycobakterie)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Mycobac
Podle kódů: 101142
naše cena:
0 Kč

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Přispívá k udržení normálního stavu imunitního systému. Mycobakterie jsou nejčastěji původcem tuberkulózy, ale také zánětů střev a podle posledních výzkumů se podílejí i na Crohnově chorobě. Tyto bakterie v sobě může mít mnoho lidí aniž by způsobovaly viditelné potíže.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny:  máta peprná - nať (Mentha x piperita L.), rozmarýn lékařský - list (Rosmarinus officinalis L.), heřmánek lékařský - květ (Matricaria recutita L.).

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Mycobac
Podle kódů: 101142
NjI2OT