Úvod » Joalis » Joalis Veron (čistí krevní oběh)


        

Joalis Veron (čistí krevní oběh)

dříve pod názvem Joalis Venaron

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Veron (čistí krevní oběh)
Podle kódů: 36631
naše cena:
0 Kč

Kapky pečující o žíly a cévy.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše, jež pozitivně ovlivňují žilní systém a jsou vhodné při "křečových žilách".

Žilní systém je často ohrožován záněty infekčního, toxického či imunitního původu. Ty mají za následek tvorbu městků - „křečových žil“ nebo krevních sraženin neboli trombů. Jakmile poškození žíly vznikne, nelze kvalitu žilního systému vrátit k úplnému zdraví. Z tohoto důvodu je důležitá prevence, která může zabránit vzniku žilních nemocí zvláště u disponovaných osob.

Přípravek je výsledkem mnohaletého výzkumu MUDr. Josefa Jonáše v oblasti přírodní medicíny. Při výzkumu bylo třeba rozluštit informační poruchu, která může být příčinou zánětů žil. Působení tohoto komplexu na lidský organismus pokládáme za celosvětově ojedinělý.

Přípravek je možné kombinovat s léky i vitamíny. Účinek této speciální potraviny spočívá ve využití léčivých rostlin, a to nejen pro jejich obsah aktivních látek, ale především pro unikátní metodu, která využívá obsahu jako nosiče informace v pravém slova smyslu.

Použití přípravku JOALIS VENARON společně s dalšími zdravotními postupy pozitivně ovlivní průběh vašich obtíží, protože dokáže zasáhnout podstatu této velmi rozšířené zdravotní poruchy. 

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: levandule lékařská – květ (Lavandula angustifolia Mill.), měsíček lékařský – květ (Calendula officinalis L.), heřmánek pravý – květ (Matricaria recutita L.), kozlík lékařský – kořen (Valeriana officinalis L.), vřes obecný – nať (Calluna vulgaris (L.) Hull) v objemech 0,01% odkaždé rostliny.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Balení: 50 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Veron (čistí krevní oběh)
Podle kódů: 36631
NjQxYzM