Úvod » Joalis » Joalis balíček 2 - Časné léto srdce


        

Joalis balíček 2 - Časné léto srdce

soubor doplňků stravy pro květen a červen

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 2 - Časné léto srdce
naše cena:
0 Kč

Soubor přírodních preparátů s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše určených k užívání během časného léta.

Časné léto, v našem případě květen a červen, je podle staročínské medicíny obdobím srdečního okruhu.

Cyklickou roční detoxikaci je vhodné začínat vždy balíčkem Nervový systém. Tento systém je podle moderní i starověké medicíny základ pro funkci imunitního systému, hormonálních a dalších systémů. Je ovládán ze všech pěti základen čínského pentagramu - působí na něj slezina, játra, plíce, ledviny i srdce. Dochází k vzájemnému ovlivňování - nervový systém ovlivňuje orgány a orgány ovlivňují nervový systém.

Rozhodnete-li se např. začít roční detoxikaci balíčkem Podzim, proveďte nejprve v létě detoxikaci nervového systému. Stejně tak hodláte-li zahájit roční detoxikaci v zimě, nervový systém detoxikujte již na podzim apod.

Složení:

  • Joalis CorHerb
  • Joalis CorDren
  • Joalis VenaDren
  • Joalis VasoDren

Dávkování: u každého přípravku najdete podrobné dávkování - všeobecně platí - 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

Upozornění: při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípraveky by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Balení: 4 preparáty (3 x 50 ml + 100 tablet)

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 2 - Časné léto srdce
M2NkZThj