Úvod » Joalis » Joalis balíček 3 - Pozdní léto okruh sleziny


        

Joalis balíček 3 - Pozdní léto okruh sleziny

soubor doplňků stravy pro červenec a srpen

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 3 - Pozdní léto okruh sleziny
Podle kódů: 0-80203
naše cena:
0 Kč

Soubor přírodních preparátů s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše určených k užívání během pozdního léta. Pozdním létem se rozumí měsíce červenec a srpen. Podle staročínského medicínského kalendáře je pozdní léto obdobím v němž je aktivní, ale zároveň i lehce zranitelný okruh sleziny, žaludku a slinivky břišní.

Cyklickou roční detoxikaci je vhodné začínat vždy balíčkem Nervový systém. Tento systém je podle moderní i starověké medicíny základ pro funkci imunitního systému, hormonálních a dalších systémů. Je ovládán ze všech pěti základen čínského pentagramu - působí na něj slezina, játra, plíce, ledviny i srdce. Dochází k vzájemnému ovlivňování - nervový systém ovlivňuje orgány a orgány ovlivňují nervový systém.

Rozhodnete-li se např. začít roční detoxikaci balíčkem Podzim, proveďte nejprve v létě detoxikaci nervového systému. Stejně tak hodláte-li zahájit roční detoxikaci v zimě, nervový systém detoxikujte již na podzim apod.

Složení:

  • Joalis VelienHerb
  • Joalis VelienDren
  • Joalis GasteDren
  • Joalis PankreaDren

Dávkování: u každého přípravku najdete podrobné dávkování - všeobecně platí - 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípraveky by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Balení: 4 preparáty (3 x 50 ml + 100 tablet)

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 3 - Pozdní léto okruh sleziny
Podle kódů: 0-80203
NTc4ZDU