Úvod » Joalis » Joalis ATB (zátěž antibiotiky)


        

Joalis ATB (zátěž antibiotiky)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ATB (zátěž antibiotiky)
Podle kódů: 101052
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící zejména po častém užívání antibiotik.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek příznivě působí zejména po užívání antibiotik. Rezidua antibiotik se do těla dostávají s potravou nebo jako léky a mohou v těle vést k přemnožení plísní, k dysbióze, případně mohou negativně měnit epigenetické prostředí.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: chmel otáčivý – šištice (Humulus lululus L.), měsíček zahradní – květ (Calendula officinalis L.), sedmikráska obecná – květ (Bellis perennis L.) v objemech 0,01% odkaždé rostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ATB (zátěž antibiotiky)
Podle kódů: 101052
MmUwZWU