Úvod » Joalis » Joalis Activ-Col (regenerace střevního systému)


        

Joalis Activ-Col (regenerace střevního systému)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Activ-Col (regenerace střevního systému)
Podle kódů: 61102
naše cena:
0 Kč

Tablety s obsahem probiotik a prebiotik - příznivě působí při regeneraci střev.

Doplněk stravy, tablety s obsahem Lactobacillus Acidophilus.
Tato bakterie se řadí k těm užitečným, jejichž úkolem je chránit lidský organismus. Bakterie Lactobacillus Acidophilus pomáhá udržovat přirozenou střevní a poševní mikroflóru. Narušená mikroflóra je ideálním prostředím pro škodlivé bakterie, které se v ní dokáží množit obrovskou rychlostí.

Množství: 90 kapslí

Složení: 1 tableta 350 g obsahuje: dextroza (hroznový cukr), rozpustná vláknina, mikrokrystalická celulóza, kultura laktobacilu 10-9 (10 E9 CFU), stearan hořečnatý, extrakt heřmánku.

Doporučené dávkování: děti od 12 let 2x denně 1 tbl., dospělí 3x denně 1 tbl. Nejvyšši doporučená denní dávka: pro děti 2 tbl., pro dospělé 3 tbl. Tablety zapíjejte větším množstvím tekutiny. Uchovávání: skladujte v chladnu a spotřebujte do tří měsíců od otevření. Po každém otevření obal pečlivě uzavřete.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let věku, těhotné a kojící ženy. V případě přecitlivělosti na některou složku přípravek neužívejte. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Activ-Col (regenerace střevního systému)
Podle kódů: 61102
N2EyM2M1Zj