Úvod » Joalis » Joalis AniUrin psi (močové cesty)


    

Joalis AniUrin psi (močové cesty)

veterinární přípravek

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis AniUrin psi (močové cesty)
Podle kódů: 0-1434
naše cena:
0 Kč
   • Veterinární vitaminový přípravek ve formě kapek k vnitřnímu užití s obsahem rostlinných výluhů, příznivě působící na močové cesty
   • Chronické záněty močových cest
   • Poruchy plodnosti (v kombinaci s preparátem AniNevrin)
   • Nedostatečná činnost ledvin
   • Tvorba močových kamínků a písku
   • Poškození ledvin diabetem (v kombinaci s preparátem AniDigest)
   • Prevence zánětlivých stavů pohlavních orgánů


    Detoxikace ledvin a močových cest je velmi důležitý krok v očistě organismu zvířete, neboť jak klimatické podmínky, tak nevhodné složení stravy velmi zatěžují tyto orgánové struktury. Jestliže se při procesu detoxikace organismu doporučuje optimalizovat pitný režim, u ledvinového okruhu se jedná přímo o podmínku k úspěchu. Ledviny jsou obecně nejčastěji zatíženy infekčními ložisky a preparát je zaměřen právě  na   očistu  od  těchto mikrobiálních toxinů. Obal mikrobiálních ložisek je nejčastěji tvořen z metabolitů. Proto jsou  v  AniUrinu  zásadní informace, které stimulují organismus jak k očistě od metabolitů (cukrů, tuků, bílkovin) tak k optimalizaci metabolismu jako takového.

    Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, kyselina askorbová (vitamin C) - 1200 mg, nikotinamid (niacin) - 240 mg, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - 20 mg, cyanokobalamin (vitamin B12) - 0,5 mg. rostliny: list medvědice lékařské (Arctostaphyllos uva-ursi L.) - 2,5 mg, list břízy bílé (Betula pendula Roth) - 2,5 mg, nať šanty kočičí (Nepeta cataria L.) - 2,5 mg, nať sedmikrásky chudobky (Bellis perennis L.) - 2,5 mg

    Dávkování: podávejte 1x denně, počet kapek lze upravit úměrně dle hmotnosti zvířete:

    • malé plemeno psa (do 5 kg): 5 kapek
    • střední plemeno psa (15 kg): 15 kapek
    • velké plemeno psa (30 kg): 30 kapek (1,5 ml)
    • obří plemeno psa (50 kg): 50 kapek (2,5 ml).

    Psovi jemně odhrňte pysk a preparát aplikujte přímo na sliznici ústní dutiny nebo příslušný počet kapek nakapejte na kousek cukru a zvířeti podejte, případně nakapejte na vhodnou podložku a nechte slíznout. Při vnitřním užívání 20 minut před užitím a po užití nekrmit, podávat pouze čistou vodu. Pes nesmí mít v tlamě zbytky potravy. Alternativně můžete preparát nakapat na méně osrstěné místo (např. do slabin) a důkladně vetřít do kůže. Pokud se zvířeti podává současně víc preparátů, udělejte mezi užitím jednotlivých preparátů krátkou pauzu cca 30 vteřin. K podávání přípravku nepoužívejte kovové předměty. Přípravek se podává po dobu 4 týdnů.

    Upozornění: v případě akutních problémů, které vyžadují ošetření veterinárním lékařem neužívat výhradně. Preparát uchovávejte v temnu, při teplotě od 5 do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti menší než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

    Balení: 100 ml

    Výrobce: Joalis s.r.o.
    Podle českého názvu: Joalis AniUrin psi (močové cesty)
    Podle kódů: 0-1434
    MGY0Y2E5OG