Úvod » Joalis » Joalis Antivex (proti virům)


        

Joalis Antivex (proti virům)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Antivex
Podle kódů: 101047
naše cena:
0 Kč

Kapky stimulující obranyschopnost organismu při virových infekcích.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí lihové detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek stimuluje imunitní systém proti různým virovým zátěžím (herpes viry - labiální, genitální, virus pásového oparu, cytomegaloviry, papilomaviry, virus hepatitidy, klíšťové encefalitidy, virus neštovic, enteroviry, rotaviry, zarděnky, příušnice apod.). Virové infekce mohou přecházet do chronického stádia a mohou se v tkáních tvořit ložiska, což vážně narušuje funkce organismu. V přípravku je holograficky zakódováno několik desítek informací o nejčastěji se vyskytujících virech. Holografické obrazy upozorní imunitní systém na tuto zátěž, která buď v organizmu je anebo se bude vyskytovat. Imunitní systém zareaguje jako proti skutečným virům.

Množství: 50 ml

Složení: 20% ethanol, rostliny: chmel otáčivý – šištice (Humulus lupulus L.), kokoška pastuší tobolka – nať (Capsella bursa-pastoris (L.) Medik.), sedmikráska obecná – květ (Bellis perenis L.), měsíček zahradní – květ (Calendula officinalis L.), řebříček obecný – nať (Achillea millefolium L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku. Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Antivex
Podle kódů: 101047
NzJmO