Úvod » Joalis » Joalis AuriDren (ucho)


        

Joalis AuriDren (ucho)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis AuriDren (ucho)
Podle kódů: 102020
naše cena:
0 Kč

Kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše zaměřené na uši.

 

Tento bylinný přípravek přispívá k udržení normálního stavu ucha. Ucho je citlivý orgán, který je často vystavován útokům toxinů. V celém uchu můžeme nalézt řadu infekčních ložisek, která bývají často zodpovědná za vznik zánětů, poruchy rovnováhy a dokonce i poruchy sluchu.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: jinan dvoulaločný - list (Ginkgo biloba L.), bukvice lékařská - nať (Betonica officinalis L.), sedmikráska obecná - květ (Bellis perennis L.) v objemech 0,05 - 0,08% od každé rostliny, 20% ethanol.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis AuriDren (ucho)
Podle kódů: 102020
MjIzNjM