Úvod » Joalis » Joalis Bambi Oil 1


        

Joalis Bambi Oil 1

dětský olej s měsíčkem a vitaminem E

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Bambi Oil 1
Podle kódů: 96623
naše cena:
0 Kč

Přispívá k normálnímu stavu kůže

K dispozici jsou tři typy olejů, snadno rozlišitelné podle barvy. Jsou koncipovány jako ucelená řada – proto je doporučeno používat všechny tři oleje souběžně, tj. pravidelně je střídat v pořadí uvedeném na obalu (1, 2, 3) a aplikovat každý den jinou lahvičku.

Mandlový olej se vyznačuje jedinečnými kosmetickými vlastnostmi a vysokým obsahem vitaminů A a E. Pro své zklidňující a zjemňující účinky se využívá zejména v péči o suchou nebo podrážděnou kůži. Je také velmi vhodný k péči o dětskou pleť. Snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastné kůže. Olej z květů měsíčků zahradního se odedávna používá ke zvláčnění a zjemnění pleti. Vitamin E (tokoferol) jako účinný antioxidant chrání organismus proti působení volných radikálů. Je důležitý pro zdravý vzhled pokožky, pomáhá ji udržovat pevnou a pružnou.

Složení: spektrální informace zpracované technologií HDTx, Paraffinum liquidum, Prunus dulcis oil, Isopropyl myristate, Tocopheryl acetate, Calendula officinalis extract.

Použití: 1x denně po koupeli. U novorozenců a kojenců používáme jako dětský olej k ošetření kůže celého těla. U dětí starších než kojenci ošetřujeme kůži hrudníku a břicha nebo podle potřeby i další části těla. Dávka oleje závisí na velikosti ošetřované plochy kůže.

Upozornění: skladujte v temnu při teplotě od 5 do 25° C. Olej by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než 5 centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Olej nesmí přijít do styku s kovy.

Balení: 150 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Bambi Oil 1
Podle kódů: 96623
NjgwYzBh