Úvod » Joalis » Joalis BiliDren (žlučník, žlučové cesty)


        

Joalis BiliDren (žlučník, žlučové cesty)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis BiliDren (žlučník, žlučové cesty)
Podle kódů: 102023
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící při potížích se žlučníkem či žlučovými cestami.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek pečuje o normální stav žlučníku. Potížemi spojenými se žlučníkem trpí většina populace. Výjimkou nejsou dokonce ani velmi mladí lidé. Špatná životospráva, stres, infekční ložiska – to vše jsou věci, které žlučníku škodí.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: len setý - semeno (Linum usitatissimum L.), pelyněk pravý - nať (Artemisia absinthium L.), kozlík lékařský - kořen (Valeriana officinalis L.), měsíček lékařský - květ (Calendula officinalis L.), 20% ethanol.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis BiliDren (žlučník, žlučové cesty)
Podle kódů: 102023
OGVkNzVjN