Úvod » Joalis » Joalis Conectid (vazivo)


        

Joalis Conectid (vazivo)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Conectid (vazivo)
Podle kódů: 96638
naše cena:
0 Kč

Kapky s rostlinnými výluhy, jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše a slouží k odstranění mikrobiálních ložisek z vaziva.

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: kopřiva dvoudomá - nať (Urtica diocia L.), jalovec obecný - plod (Juniperus communis L.), řepík lékařský - nať (Argimonia eupatoria L.), jírovec maďal - květ (Aesculus hippocastanum L.), kyselina pantothenová (vitamin B5), kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), cyanokobalamin (vitamin B12), 20% ethanol.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Balení: 50 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Conectid (vazivo)
Podle kódů: 96638
M2Y1Z