Úvod » Joalis » Joalis CorDren (srdce, cévy)


        

Joalis CorDren (srdce, cévy)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis CorDren (srdce, cévy)
Podle kódů: 102002
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící na srdce a cévní systém.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek přispívá k normální činnosti srdce a také k psychické pohodě. Srdce je pumpou našeho těla, proto bychom o něj měli náležitě pečovat. Jedině takové srdce nám zajistí pevné zdraví a emocionální vitalitu. Toxiny mohou napadat všechny části srdce, tedy perikard, myokard, endokard i nervový aparát.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: libeček lékařský - nať (Levisticum officinale W.D.J.Koch), rozmarýn lékařský - nať (Rosmarinus officinalis L.), rybíz černý - plod (Ribes nigrum L.), sléz maurský - květ (Malva mauritiana L.), šišák vroubkovaný - nať (Scutellaria galericulata L.), 20% ethanol.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis CorDren (srdce, cévy)
Podle kódů: 102002
MDliNDgw