Úvod » Joalis » Joalis CorHerb (péče o srdce a cévy)


        

Joalis CorHerb (péče o srdce a cévy)

dříve pod názvem Joalis CorHelp

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis CorHerb (péče o srdce a cévy)
Podle kódů: 60006
naše cena:
0 Kč

Bylinný přípravek, který příznivě ovlivňuje normální činnost srdečního systému.

Srdce je pumpou našeho těla, proto bychom o něj měli náležitě pečovat. Jedině silné srdce nám zajistí pevné zdraví a emocionální vitalitu. Toxiny mohou napadat všechny části srdce, tedy perikard, myokard, endokard i nervový aparát.

Složení 1 tablety o hmotnosti 350 mg: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, Chuchuasi (Maytenus macrocarpa), levandule lékařská – květ (Lavanduala officinalis Mill.), fenykl obecný – plod (Foeniculum vulgare Mill.), kozlík lékařský – list (Valeriana officinalis L.), laktóza, mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, polydextróza, stearan hořečnatý.

Dávkování: doporučená denní dávka pro dospělé je 1 - 3 tablety denně. Nejvyšší denní dávka pro dospělé je 3 tablety denně. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut. Tablety se mohou nerozpuštěné zapíjet vodou, nebo nechat rozpustit v ústech, nejlépe v pravidelných intervalech.

 

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Balení: 100 tablet

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis CorHerb (péče o srdce a cévy)
Podle kódů: 60006
OWI5NGI2Z