Úvod » Joalis » Joalis CutiDren (záněty kůže, ekzémy, akné)


        

Joalis CutiDren (záněty kůže, ekzémy, akné)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis CutiDren (záněty kůže, ekzémy, akné)
Podle kódů: 102003
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící při zánětech kůže, mazových a potních žláz, ekzémech či akné.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek se užívá při nejrůznějších zánětech kůže, mazových a potních žláz, ekzémech, akné a dalších kožních problémů. Kůže a podkoží, v nichž jsou usazeny toxiny, se těžce dostávají do normálního stavu kůže. Důkladnou detoxikací se však kůže těchto toxinů postupně zbavuje.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: přeslička rolní - nať (Equisetum arvense L.), pupalka dvouletá - semena (Oenothera biennis L), libeček lékařský - nať (Levisticum officinale W.D.J.Koch) v objemech 0,05 - 0,08% od každé rostliny, 20% ethanol.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis CutiDren (záněty kůže, ekzémy, akné)
Podle kódů: 102003
ZWYxY2