Úvod » Joalis » Joalis Emoce (emoce a psychosociální stres)


        

Joalis Emoce (emoce a psychosociální stres)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Emoce (emoce a psychosociální stres)
Podle kódů: 101050
naše cena:
0 Kč

Kapky používané k ovlivňování negativních emocionálních programů.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek přispívá k normální psychické činnosti. Změny emocionálních programů se mohou promítat do psychické i somatické funkce organismu. Dlouhodobý stres a negativní emoce mají za následek celou řadu nepříjemných obtíží, které se mohou promítnout také do fyzické roviny.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: kopřiva dvoudomá – list, (Urtica dioica L.), heřmánek pravý – květ, (Matricaria recutita L.), bazalka pravá – nať, (Ocimum basilicum L.) v objemech 0,01% od každé rostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku. Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Emoce (emoce a psychosociální stres)
Podle kódů: 101050
ZDU1YTRlYT