Úvod » Joalis » Joalis GasteDren (žaludek)


        

Joalis GasteDren (žaludek)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis GasteDren (žaludek)
Podle kódů: 102004
naše cena:
0 Kč

Kapky k odstranění infekčních ložisek ze žaludku.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek přispívá  k normální činnosti žaludku, neboť jen správně fungující žaludek zajistí dobré zažívání bez potíží. Infekční ložiska v žaludku jsou však v dnešní uspěchané době velice častým jevem. Infekční ložiska v žaludku mohou vést k zánětu žaludeční sliznice, pálení žáhy, nadýmání a dalším trávicím obtížím.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: heřmánek lékařský - květ (Matricaria recutita L.), lékořice lysá - kořen (Glycyrrhiza glabra L.), meduňka lékařská - list (Melissa officinalis L.), zelí - list (Brassica oleracea c. capitata L.), bedrník anýz - plod (Pimpinella anisum L.) v objemech 0,05 - 0,08 % od každé rostliny, 20% ethanol.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis GasteDren (žaludek)
Podle kódů: 102004
N2Y1NDdhM