Úvod » Joalis » Joalis Gli-Glu (lepek)


        

Joalis Gli-Glu (lepek)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Gli Glu (lepek)
Podle kódů: 101049
naše cena:
0 Kč

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Získaná i zděděná intolerance gliadinu může vyvolat celou řadu obtíží, kromě jiného i intoleranci lepku, která bývá spojena s celoživotními přísnými dietami.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: jahodník obecný - list (Fragaria vulgaris), šalvěj lékařská – nať (Salvia officinalis), vřes obecný (Erica vulgaris), levandule lékařská (Lavandula officinalis), sporýš lékařský (Verbena officinalis) v objemech 0,05% – 0,08% od každé rostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Gli Glu (lepek)
Podle kódů: 101049
NDhhNjgw