Úvod » Joalis » Joalis HPV (papilomaviry, bradavice)


        

Joalis HPV (papilomaviry, bradavice)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis HPV (papilomaviry)
Podle kódů: 60243
naše cena:
0 Kč

Kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému.

Je několik typů lidských papilomavirů (HPV). Některé typy HPV jsou původci bradavic na rukou a chodidlech, asi třicet typů HPV je známo jako genitální HPV, protože postihují oblast genitálií. Mohou vyvolat změny buněk sliznice děložního hrdla.

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: hořec žlutý – kořen (Gentiana lutea L.), jitrocel kopinatý – list (Plantago lanceolata L.), smetanka lékařská – kořen (Taraxacum Weber ex F. H. Wigg.) v objemech 0,01% obj. od každé rostliny. Vitaminy a další: niacin (vitamin B3), pyridoxin (vitamin B6), kobalamin (vitamin B12), kys. askorbová (vitamin C).

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Balení: 50 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis HPV (papilomaviry)
Podle kódů: 60243
ZTkxNTl