Úvod » Joalis » Joalis InfoDren EpifyDren (epifýza)


        

Joalis InfoDren EpifyDren (epifýza)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis InfoDren EpifyDren
naše cena:
0 Kč

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše.

Preparát EpifyDren je zaměřený na pomoc při nespavosti. Spánkovým hormonem je melatonin. V malém množství ho už při stmívání a ubývání slunečního světla vylučuje sítnice našeho oka, která detekuje ubývající modrou složku světla. Ze sítnice vedou nervové dráhy do epifýzy, kde dochází k největší syntéze a produkci melatoninu. Ten se v organismu syntetizuje ze serotoninu, tedy z hormonu dobré nálady. Melatonin je také nejsilnějším a nejúčinnějším antioxidantem, který působí proti destruktivní funkci volných radikálů. Hlavními toxiny, které se u lidí s postupujícím věkem nachází, jsou takzvané mozkové písky. Jedná se o hořečnaté, vápenné, nebo anorganické soli. Tento mozkový písek se může nacházet už u desetiletých dětí. U lidí nad 40 let je přítomen u 80 % populace. Navíc od puberty dochází v epifýze k degenerativním změnám ve formě vazivovatění tkáně. V důsledku toho se s postupujícím věkem tvoří méně a méně melatoninu. Program pro odvedení písků ze šišinky mozkové je do preparátů Joalis důkladně zanesen. Detoxikace šišinky mozkové - epifýzy je už v preparátu Depren, ale rozdíl je v tom, že Depren je zaměřen na několik dalších struktur mozku a střev, ale EpifyDren je zaměřen pouze na šišinku. Účinek tak může být lepší. Detoxikace šišinky je i v preparátu Relaxon. Kombinovat musíme takto

EpifyDren nebo Relaxon či Depren a k tomu Conectid a Mezeg.

Složení:

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Přípravek není vhodný pro děti. O užívání preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!

Balení: 50 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis InfoDren EpifyDren
OGNhMzM