Úvod » Joalis » Joalis InfoDren K2 (klíče pro periferní NS)


        

Joalis InfoDren K2 (klíče pro periferní NS)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis InfoDren K2 (klíče pro periferní NS)
Podle kódů: 102022
naše cena:
0 Kč

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek se užívá k odstranění infekčních ložisek z periferního nervstva a to jak z craniálních, tak ze spinálních (míšních) nervů. Odstraněním infekčních ložisek může dojít k pozitivnímu ovlivnění funkce periferního nervového systému.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: sléz maurský - květ (Malva mauritiana L.), lžičník lékařský - nať (Cochlearia officinalis L.), 20% ethanol.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis InfoDren K2 (klíče pro periferní NS)
Podle kódů: 102022
ZWU3ZDc4M