Úvod » Joalis » Joalis MamaDren (prsní žlázy)


        

Joalis MamaDren (prsní žlázy)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis MamaDren (prsní žlázy)
Podle kódů: 60225
naše cena:
0 Kč

Změny na prsní žláze a bolestivé záněty v době kojení mohou mít na svědomí mikrobiální ložiska, která o sobě dlouhé roky nedávala vědět.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí lihové detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek optimalizuje normální funkce prsních žláz.

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: bazalka vonná - nať (Ocimum basilicum L.), rakytník řešetlákový - plod (Hyppophäe rhamnoides L.) v objemech 0,05 - 0,08% od každé rostliny, 20% ethanol.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Balení: 50 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis MamaDren (prsní žlázy)
Podle kódů: 60225
ZWE4NGYx