Úvod » Joalis » Joalis Metabol (úprava metabolismu)


        

Joalis Metabol (úprava metabolismu)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Metabol (úprava metabolismu)
Podle kódů: 101048
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící při úpravě metabolismu v těle.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek se užívá při některých poruchách metabolismu, především v oblasti metabolismu glutenu, škrobů a živočišných bílkovin. Nepůsobí na metabolismus cukru a živočišných tuků. Poruchy metabolismu mohou negativně ovlivňovat funkce lidského organismu a tyto změny se mohou dotýkat kteréhokoli orgánu v lidském těle. Špatně fungující metabolismus je v současné době velice častým jevem.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: šalvěj lékařská – list, (Salvia officinalis L.), jinan dvoulaločný – list, (Ginkgo biloba L.), lnice květel – nať (Linaria vulgaris Mill.), kontryhel obecný – nať (Alchemilla vulgaris L. s. str.), černohlávek obecný – nať (Prunella vulgaris L.) v objemech 0,01% od každé rostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Metabol (úprava metabolismu)
Podle kódů: 101048
YzgyOT