Úvod » Joalis » Joalis Mezeg (mezenchym a glie)


        

Joalis Mezeg (mezenchym a glie)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Mezeg (mezenchym a glie)
Podle kódů: 101127
naše cena:
0 Kč

Mezenchym a glie.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek s obsahem rostlinných výluhů pomáhá při odstraňování toxické zátěže z mezenchymálních tkání. Z mezenchymu vznikají v průběhu nitroděložního vývoje tkáně pojivové a podpůrné. Tyto tkáně můžeme najít v kterékoliv části našeho těla. Patří k nim též gliové buňky, tvořící základní skelet tkáně nervové.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: maliník obecný - plod (Rubus idaeus, L.), šalvěj lékařská - nať (Salvia officinalis, L.), bez černý - květ (Sambucus nigra, L), lípa malolistá - květ (Tilia cordata, Mill.), kopřiva dvoudomá - nať (Urtica dioica, L.) v objemech 0,01% od každé rostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Mezeg (mezenchym a glie)
Podle kódů: 101127
NDNiMWU