Úvod » Joalis » Joalis Minemax


        

Joalis Minemax

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Minemax
Podle kódů: 105012
naše cena:
0 Kč

Sirup s vysokým obsahem vitaminu C, vápníku, hořčíku, chrómu, mědi, jódu, manganu a selenu.

Jedná se o sirupový komplex s vitaminy a minerály z řady výrobků MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek optimalizuje správné vstřebávání a využívání minerálů. Nosným mediem je vláknina NUTRIOSE a aroniový extrakt.

Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu (cévy, kosti, chrupavky, kůže, zuby) a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zvyšuje vstřebávání železa.

Chróm přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k normální pigmentaci vlasů a pokožky, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu přenosu železa v těle, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy, k normální činnosti nervové soustavy a k normálním rozpoznávacím funkcím a k udržení normálního stavu pokožky.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k normální činnosti štítné žlázy, k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Množství: 100 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, voda, aróniový extrakt, NUTRIOSER FB(dextrin), kys.askorbová, fruktóza, hexahydrát chloridu chromitého, síran měďnatý, iodid draselný, seleničitan sodný, tertrahydrát chloridu manganatého, dihydrát chloridu vápenatého; mléčnan hořečnatý, dihydrát.

Způsob použití a dávkování: 1x denně 5 ml. K dávkování použijte přiloženou odměrku, jinak může po kontaktu s ústy dojít ke kontaminaci výrobku. Dvacet minut před a po užití komplexu nejíst, nepít čaj, kávu ani žádné aromatizované nápoje, nekouřit. Možno zapíjet čistou vodou.

Skladování: skladujte v suchu a chladnu při teplotách od 5 do 25 °C, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci a elektromagnetickému poli. Po otevření nutno skladovat při teplotě do 10°C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli – nutno skladovat ve vzdálenosti větší než 5 cm od cívky nebo permanentního magnetu. Neskladujte proto poblíž mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu atd. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Minemax
Podle kódů: 105012
MDlkOTY2Nz