Úvod » Joalis » Joalis Mykotox (plísňové toxiny)


        

Joalis Mykotox (plísňové toxiny)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Mycotox (plísňové toxiny)
Podle kódů: 77527
naše cena:
0 Kč

Plísňové toxiny neboli mykotoxiny jsou produktem plísní. Plísně vznikají na potravinách působením vlhkosti a tepla. Je to však normální jev. Tyto plísně ovšem produkují neviditelné jedovaté látky - mykotoxiny, které mohou lidskému organismu škodit. Zvláště úrodnou půdou jsou pro mykotoxiny obiloviny, rýže, koření, ořechy, sušené ovoce či shnilá jablka.

Mykotoxiny nejsou vidět, nejsou cítit, nikdo je v potravinách bez laboratorních podmínek nepozná. Nelze je zničit varem, mražením ani jiným způsobem. Nejnebezpečnější jsou aflatoxiny, patulin a ochratoxiny. Aflatoxin B1 je považován za nejvíce rakovinotvornou přírodní látku, Patulin a ochratoxiny mohou napadnout jaterní tkáň, poškodit nervový systém nebo způsobit deformace plodu v těle matky.

Stejně jako je nemožné přesně určit kolik cigaret je potřeba vykouřit, aby člověk dostal rakovinu, nikdo zatím není schopen určit jak velkou dávku mykotoxinů je nutné vpravit do těla, aby se tato rizika stala realitou. Čím méně jich ale v těle budeme mít, tím lépe.

Mykotoxiny se nejvíce objevují v potravinách z tropických oblastí. V našich plodinách tak často nebývají.

Bránit se můžete tak že

  • nikdy nebudete jíst plesnivé potraviny - jakmile je jablko napadeno plísní, v celém jablku se s velkou pravděpodobností už vyskytuje patulin
  • budeme potraviny náchylné ke vzniku plísní vždy uchovávat v chladničce
  • budeme sledovat datum spotřeby a nekonzumovat potraviny po tomto datu
  • budeme potraviny ukládat zakryté, aby se předešlo kontaminaci dalších potravin

Pokud přicházíte do styku s takovými potravinami, konzumujete oříšky, tropické ovoce, ne zcela zdravá jablka apod., pak Vám přípravek Mycotox pomůže eliminovat vliv mykotoxinů ve Vašem organizmu.

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny:  lopuch větší - kořen (Arctium lappa L.), mateřídouška obecná - nať (Thymus serpyllum L.), meduňka lékařská - nať (Melissa officinalis L.), vrbovka malokvětá - nať (Epilobium parviflorum Schreb.).

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 minutu. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami. 

Balení: 50 ml

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Mycotox (plísňové toxiny)
Podle kódů: 77527
M2RlOD