Úvod » Joalis » Joalis Optimon (onkologická onemocnění)


        

Joalis Optimon (onkologická onemocnění)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Optimon (onkologická onemocnění)
Podle kódů: 101011
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě ovlivňující imunitní systém organismu.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek pečuje o imunitní systém člověka. Zejména zhoubné nádory velice silně nabourávají obranné procesy imunitního systému.

Pozn.: Preparát nemá žádný přímý vliv na nádor!

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: fenykl obecný, chmel otáčivý, přeslička rolní, ostropestřec mariánský, třezalka tečkovaná v objemech 0,01% od každérostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku. Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Optimon (onkologická onemocnění)
Podle kódů: 101011
NmM3NzFh