Úvod » Joalis » Joalis ReHerb (dýchací cesty, astma)


        

Joalis ReHerb (dýchací cesty, astma)

dříve pod názvem Joalis RespiHelp

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ReHerb (dýchací cesty)
Podle kódů: 103004
naše cena:
0 Kč

Tablety s rostlinnými extrakty příznivě působící při respiračních obtížích či astmatu.

Jedná se o tablety s rostlinnými extrakty jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek příznivě ovlivňuje okruh plic. Dýchací ústrojí nejsou pouze plíce, patří sem také nosní průduchy, průdušnice, průdušky a řada dalších orgánů. Dýchací ústrojí je útokům toxinů vystavováno nejčastěji a následky bývají velice nepříjemné, mnohdy i nebezpečné.

Složení 1 tablety o hmotnosti 350 mg: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, Wira wira (Gnaphallium graveolens) - nať extr. 8 : 1 15 mg, manayupa (Desmondium ascendens) - nať extr. 6 : 1 10 mg, proskurník lékařský (Althea officinalis) - nať extr. 50 % flavonoidů 10 mg, prvosenka jarní (Primula veris) - nať extr. 5 : 1 10 mg, lžičník lékařský (Cochlearia officinalis) - semeno extr. 10:1 10 mg, laktóza, mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, polydextróza, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování: dospělí 2-3 tablety denně.
Návod k použití: tablety se mohou nerozpuštěné zapíjet vodou nebo nechat rozplynout v ústech, nejlépe v pravidelných intervalech. Skladovámí: ukládejte na suchém, chladném místě, po otevření spotřebujte nejdéle do 3 měsíců. Po každém použití obal dobře uzavřete.
Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Při zvýšené citlivosti na některou složku přípravku může dojít k výskytu alergické reakce. V těchto ojedinělých případech ukončete užívání přípravku.
Množství: 100 tbl
Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ReHerb (dýchací cesty)
Podle kódů: 103004
MjVmN