Úvod » Joalis » Joalis Spirobor (borelióza)


        

Joalis Spirobor (borelióza)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Spirobor
Podle kódů: 101056
naše cena:
0 Kč

Kapky příznivě působící při borelióze.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek slouží k udržení normální činnosti imunitního systému. Borelie vyvolává akutní i chronické infekce, vytváří infekční ložiska a poškozuje např. kloubní systém a mnohé jiné struktury.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, líh 20%, rostliny: kopřiva dvoudomá – list (Urtica dioica L.), jitrocel kopinatý – list (Plantago lanceolata L.), česnek setý – cibule (Allium sativumL.) v objemech 0,01% od každé rostliny.

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.

Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Spirobor
Podle kódů: 101056
M2MyYmVmN