Úvod » Joalis » Joalis ThyreoDren (štítná žláza)


        

Joalis ThyreoDren (štítná žláza)

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ThyreoDren (štítná žláza)
Podle kódů: 60229
naše cena:
0 Kč

Přispívá k udržení normálního stavu štítné žlázy.

Jedná se o kapky s rostlinnými výluhy jež jsou součástí lihové detoxikační řady od MUDr. Jonáše. Štítná žláza se mimo jiné  spolupodílí na správné činnosti hormonálního systému. Toxické zátěže a následné záněty mohou tuto důležitou činnost do značné míry omezit. Pozn.: Tento preparát nedodává do organismu žádné hormony.

Množství: 50 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, rostliny: chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), violka rolní - nať (Viola arvensis Murray), lékořice lysá - kořen (Glycyrrhiza glabra L.), 20% ethanol.

Dávkování: dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravek neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis ThyreoDren (štítná žláza)
Podle kódů: 60229
ZWE2M