Úvod » Joalis » Joalis Vitatone - vitaminy s klíčem


        

Joalis Vitatone - vitaminy s klíčem

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Vitatone - vitaminy s klíčem
Podle kódů: 105011
naše cena:
0 Kč

Vitamínový komplex s obsahem vitamínů A, B2, niacin, B5, C, D3, E, H, K, karnitin a PABA.

Jedná se o sirup z řady výrobků MUDr. Jonáše. Tento bylinný přípravek obsahuje vitaminy A, B2, niacin, B5, C, D3, E, H, K, karnitin a PABA, přičemž optimalizuje správné vstřebávání a využívání těchto vitaminů. Jedním z důvodů, proč cítíte únavu je nízká hladina základních vitaminů a minerálních látek v organismu. Preparát Vitatone je součástí trojice přípravků Vitavite, Vitatone a Minemax, které tvoří ucelenou řadu zásobující organismus vitaminy, minerálními látkami a stopovými prvky. Unikátní technologie výroby preparátu, jejimž autorem je MUDr. Josef Jonáš, umožňuje organismu maximálně využít všechny vitaminy obsažené v přípravku Vitatone a tím kompenzovat jejich nedostatek způsobený rychlým životním tempem. Vitatone obsahuje širokou škálu nezbytných vitaminů a zároveň informační složku, tzv. klíč, který pak zajišťuje účelné využití těchto vitaminů buňkami. Nespornou předností je tekutá forma preparátu, která zabezpečuje vhodné podmínky pro vstřebávání potřebných látek v zažívacím ústrojí. Vitatone lze užívat po celý rok, doporučujeme také kombinovat jej s dalšími preparáty Vitavite a Minemax.

Množství: 100 ml

Složení: spektrální informace o toxinech a infekcích zpracované technologií HDTx, 20% ethanol (voda, líh), invertní sirup (20 % glukózy, 20 % fruktózy a 60 % sacharózy), vitamin A, B2, B3, B5, C, D3, E, H, K, karnitin PABA

Způsob použití a dávkování: 1x denně 5 ml. K dávkování použijte přiloženou odměrku, jinak může po kontaktu s ústy dojít ke kontaminaci výrobku. Dvacet minut před a po užití komplexu nejíst, nepít čaj, kávu ani žádné aromatizované nápoje, nekouřit. Možno zapíjet čistou vodou. Skladování: skladujte v suchu a chladnu při teplotách od 5 do 25 °C, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci a elektromagnetickému poli. Po otevření nutno skladovat při teplotě do 10°C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli – nutno skladovat ve vzdálenosti větší než 5 cm od cívky nebo permanentního magnetu. Neskladujte proto poblíž mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu atd. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis Vitatone - vitaminy s klíčem
Podle kódů: 105011
NmY0NGU1M