Úvod » Joalis » Joalis balíček 4 - Podzim okruh plic


        

Joalis balíček 4 - Podzim okruh plic

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 4 - Podzim okruh plic
naše cena:
0 Kč

Soubor přírodních preparátů určených k užívání během podzim.

Cyklickou roční detoxikaci je vhodné začínat vždy balíčkem Nervový systém. Tento systém je podle moderní i starověké medicíny základ pro funkci imunitního systému, hormonálních a dalších systémů. Je ovládán ze všech pěti základen čínského pentagramu - působí na něj slezina, játra, plíce, ledviny i srdce. Dochází k vzájemnému ovlivňování - nervový systém ovlivňuje orgány a orgány ovlivňují nervový systém.

Rozhodnete-li se např. začít roční detoxikaci balíčkem Podzim, proveďte nejprve v létě detoxikaci nervového systému. Stejně tak hodláte-li zahájit roční detoxikaci v zimě, nervový systém detoxikujte již na podzim apod.

Složení:

  • Joalis ReHerb
  • Joalis RespiDren
  • Joalis ColiDren
  • Joalis Imun

Dávkování: u každého přípravku najdete podrobné dávkování - všeobecně platí - 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípraveky by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Balení: 4 preparáty (3 x 50 ml + 100 tablet)

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 4 - Podzim okruh plic
YmRkNDM1NW