Úvod » Joalis » Joalis balíček 5 - ZIMA (ženy)


        

Joalis balíček 5 - ZIMA (ženy)

Joalis okruh ledvin

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 5 - ZIMA (ženy)
naše cena:
0 Kč

Soubor přírodních preparátů určených k užívání během zimy pro ženy.

Zima, v našem případě měsíce listopad a prosinec, je podle staročínského zdravotního kalendáře obdobím okruhu ledvin.

Cyklickou roční detoxikaci je vhodné začínat vždy balíčkem Nervový systém. Tento systém je podle moderní i starověké medicíny základ pro funkci imunitního systému, hormonálních a dalších systémů. Je ovládán ze všech pěti základen čínského pentagramu - působí na něj slezina, játra, plíce, ledviny i srdce. Dochází k vzájemnému ovlivňování - nervový systém ovlivňuje orgány a orgány ovlivňují nervový systém.

Rozhodnete-li se např. začít roční detoxikaci balíčkem Podzim, proveďte nejprve v létě detoxikaci nervového systému. Stejně tak hodláte-li zahájit roční detoxikaci v zimě, nervový systém detoxikujte již na podzim apod.

Složení:

  • Joalis UrHerb
  • Joalis UrinoDren
  • Joalis GynoDren
  • Joalis Hypotal

Dávkování: u každého přípravku najdete podrobné dávkování - všeobecně platí - 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípraveky by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

O užívání preparátů během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Tyto  přípravky nejsou léky a nemohou proto nahradit léky předepsané lékařem!

Balení: 4 preparáty (3 x 50 ml + 100 tablet)

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček 5 - ZIMA (ženy)
MDRjOTNkN