Úvod » Joalis » Joalis balíček - nervový systém


        

Joalis balíček - nervový systém

doprava zdarma

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček - nervový systém
Podle kódů: 80200
naše cena:
0 Kč

Komplex přírodních preparátů určených k očistě struktur souvisejících s nervovým systémem.

Soubor přírodních preparátů s rostlinnými výluhy jež jsou součástí detoxikační řady od MUDr. Jonáše, který je zaměřen na emocionální stránku člověka. Podrobnosti popsány u jednotlivých preparátů.

Množství: 4 preparáty (4x 50ml)

Kompletní specifikace

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

  • Pro normální funkci nervového systému

Složení:

  • Joalis Emoce
  • Joalis Streson
  • Joalis MindDren
  • Joalis Nodegen

Dávkování: u každého přípravku najdete podrobné dávkování - všeobecně platí - 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.

 

Upozornění: při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech.

Přípraveky by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými látkami.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis balíček - nervový systém
Podle kódů: 80200
YWYwZT