Úvod » Čínská medicína » OBNOVENÍ SOUMĚRNOSTI (043)


        

OBNOVENÍ SOUMĚRNOSTI (043)

BU YANG HUAN WU WAN

 

Výrobce: TCM Bohemia s.r.o.
Podle čínského názvu: BU YANG HUAN WU WAN
Podle českého názvu: OBNOVENÍ SOUMĚRNOSTI
Podle kódů: 043 Bohemia
naše cena:
0 Kč

Následky mozkové příhody jako jsou ochrnutí, porucha mluvy a dalších mozkových funkcí, regenerace mozkové tkáně, obrna obličejového svalstva.

Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u stavů:

  • následky mozkové příhody jako jsou ochrnutí, porucha mluvy a dalších mozkových funkcí
  • regenerace mozkové tkáně
  • obrna obličejového svalstva
  • bolesti zad vyvolaných blokádou krve

 

Směs je zaměřená na léčbu následků mozkové příhody, k jejímž doprovodným jevům patří ochrnutí, porucha mluvy a dalších mozkových funkcí. Účinek směsi je založen na zlepšení regenerace postižené nervové tkáně, která je však regenerace ještě schopna a celkovém povzbuzujícím účinku.

Poznámka:
Nevyhnutelná je pravidelně vedená rehabilitace a cvičení. Pro urychlení úpravy na úrovni psychiky je vhodná kombinace s produktem HARMONIE Z BROSKVOVÉHO HÁJE (192).

Dávkování a doba užívání:
3 x denně 8 - 16 kuliček. Pokud dojde během dvou týdnů alespoň k mírnému zlepšení, podává se směs po celou dobu rehabilitace.
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti od 3 do 12 let užívají 3x denně 4 kuličky.

Charakteristika:
Formule se podává u blokády krve ucpávající dráhy se současným nedostatkem QI. Tento stav může být následkem mozkové příhody. K průvodním jevům patří hemiplegie, obrna obličejového svalstva, časté močení až inkontinence, porucha mluvy, zraku apod. Předepisuje se rovněž u bolestí zad vyvolaných blokádou krve vznikající na terénu nedostatečnosti QI.

Působení:
BU QI HUO XUE - doplní QI, oživí krev. QU YU TONG LUO - odstraní stagnace, zprůchodní spojky LUO. HUANG QI (Radix Astragali Membranacei), císař směsi, mohutně doplní QI, a to zejména QI sleziny a plic. Jeho ministři, v tomto případě všechny ostatní byliny, pomáhají obnovit harmonický tok krve. DANG GUI (Radix Angelicae Chinensis) krev doplní a oživí. CHUAN XIONG (Radix Ligustici Walichii) oživí tok krve a rozhýbe QI. CHI SHAO (Radix Paeoniae Rubrae) krev oživí a osvěží a tak kompenzuje možné horko vznikající z dlouhodobé blokády. TAO REN (Semen Pruni Persicae) a HONG HUA (Flos Carthami Tinctorii) pomáhají oživit krev podobně jako u XUE FU ZHU YU WAN - HONG HUA spíš v horních povrchových partiích, TAO REN spíš uvnitř těla.

Balení: 200 kuliček/ 33g

Výrobce: TCM Bohemia s.r.o.
Podle čínského názvu: BU YANG HUAN WU WAN
Podle českého názvu: OBNOVENÍ SOUMĚRNOSTI
Podle kódů: 043 Bohemia
YWE1YTE5