Úvod » Čínská medicína » PILULKA HLADÍCÍ ŽALUDEK (P076)


        

PILULKA HLADÍCÍ ŽALUDEK (P076)

PING WEI PIAN

 

Výrobce: TCM Bohemia s.r.o.
Podle čínského názvu: PING WEI PIAN
Podle českého názvu: PILULKA HLADÍCÍ ŽALUDEK
Podle kódů: 076
naše cena:
0 Kč

Tlak a nafouknutí žaludku, nechutenství, průjem, únava a slabost.

Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u stavů:
- poruchy trávení
- únavnost, zhoršující se po jídle
- nechutenství

 

Dle klasických textů jsou výše uvedené příznaky typické pro zaplavení trávicího traktu vlhkostí, v důsledku čehož dojde k zablokování samotného trávení a stagnaci potravy v žaludku. Vlhkost je v dané situaci nejsnáze odstranitelná působením vysoušejících aromatických bylin, které tvoří tuto směs.

Poznámka
Klasická směs k úpravě žaludeční nerovnováhy, projevující se pocity tíhy v nadbřišku po jídle, únavností, zhoršující se po jídle, škroucháním břicha, nechutenstvím, průjmem a nutkáním na zvracení. Jde o jednoduchou formuli, která zajišťuje nenarušené trávení.

Rozbor směsi
Směs se užívá zejména v případě nahromadění chladné vlhkosti ve střením ohništi, nicméně se tento předpis často stává základem rozšířených směsí, které mohou řešit stavy vlhkého horka, blokády QI ve středním ohništi nebo nedostatek YANG sleziny a z toho vyvstávající stagnace ve středím ohništi. Ve sevé klasické podobě směs slouží k úpravě žaludeční nerovnováhy, projevující se pocity tíhy v nadbřišku po jídle, únavností, zhoršující se po jídle, škroukáním břicha, nechutenstvím, průjmem a nauzeou. Klasicky jde o jednoduchou formuli, která zajišťuje nenarušené trávení.

Dávkování a doba užívání
2 x denně 6 tablet před jídlem.
Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy.
.

Balení: 100 tablet/ 33g

Výrobce: TCM Bohemia s.r.o.
Podle čínského názvu: PING WEI PIAN
Podle českého názvu: PILULKA HLADÍCÍ ŽALUDEK
Podle kódů: 076
NzU1OTBj