Úvod » Čínská medicína » SUPERTONIKUM REISHI S ŽENŠENEM 10x10ml


        

SUPERTONIKUM REISHI S ŽENŠENEM 10x10ml

Long Life Reishi Super Tonic

 

Podle čínského názvu: Long Life Reishi Super Tonic
Podle českého názvu: Supertonikum reishi s ženšenem pro dlouhověkost
Podle kódů: G006
naše cena:
0 Kč

Ženšen (Ginseng) je nejznámější čínsko bylinou a nejrozšířenější uznávanou rostlinou používanou v tradiční medicíně. Ženšen (Ginseng) má mnoho léčebných aplikací zahrnujících využití této byliny k podpoře celkového zdraví a posílení imunitního systému.

Ženšen a asijská houba Ganoderma lucidum (reishi) jsou jedněmi z nejznámějších přírodních imunostimulačních prostředků a adaptogenů. Supertonikum reishi je starodávná čínská receptura pro dobré zdraví a dlouhověkost.

POPIS:

Čínský název houby reishi (ling-č´) doslovně znamená „bylina nesmrtelnosti“. Nejlepší na houbě reishi je to, že nemá žádné známé vedlejší účinky!
Ukázalo se, že houba reishi užívaná jako potravní doplněk stimuluje imunitní systém. Z tohoto důvodu ji obvykle užívají pacienti trpící nádorovým onemocněním pro potlačení růstu nádorů a zmírnění symptomů chemoterapie.
Houba reishi obsahuje kyselinu ganoderovou, o níž je klinicky prokázáno, že snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu, doplňky s houbou reishi jsou tedy vynikající pro osoby s rodinnou anamnézou srdečních problémů.
V dnešní době se například zdá, že počet osob trpících alergiemi je vyšší než před deseti lety. Zvýšená hladina stresu navíc vede ke zvýšenému výskytu poruch, jako je nespavost, ztráta koncentrace a deprese. Houba reishi má také protialergické účinky a je o ní známo, že je při léčbě alergií velmi účinná.
Stejně jako kordyceps čínský působí houba reishi také jako prevence zdravotních poruch, jež mohou v budoucnosti vyústit v závažné komplikace jako například infarkt, selhání jater nebo ledvin či mrtvici. Houba je pokládána za natolik účinnou, že pokud je obsažena v léčivém přípravku o správném složení, může dokonce potlačovat symptomy nevyléčitelných onemocnění, jako je AIDS.
Houbu lze také označit za ideální ženskou bylinu pro její podivuhodné účinky na pokožku. Potlačuje akné a vznik vrásek a pigmentových skvrn vznikajících s věkem.
Třebaže je houba reishi mimořádně vzácná a drahá, technologický pokrok vedl k realizaci masové výroby této čínské byliny. To napomohlo snížení výrobních nákladů, takže je tato houba nyní přístupná téměř všem, kdo ji potřebují.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

1–2 lahvičky denně mezi jídly. Před použitím dobře promíchejte!

BALENÍ:

10 lahviček po 10 ml

SLOŽENÍ:

Ganoderma Lucidum (Reishi) 200mg, ženšen 200mg, destilovaná voda, med.

UPOZORNĚNÍ:

Neužívejte během těhotenství a laktace. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podle čínského názvu: Long Life Reishi Super Tonic
Podle českého názvu: Supertonikum reishi s ženšenem pro dlouhověkost
Podle kódů: G006
NDQyOWY