Úvod » Podle druhu produktů » Joalis LiHerb (játra a žlučník)


        

Joalis LiHerb (játra a žlučník)

dříve pod názvem Joalis LiverHelp

 

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis LiHerb
Podle kódů: 103002
naše cena:
0 Kč

Tablety s rostlinnými extrakty k účinné detoxikaci jater i žlučníku.

Doplněk stravy, který pomáhá zbavit játra toxinů z potravy, alkoholu, léků a to zejména pesticidů, fungicidů a těžkých kovů. Pomáhá tělu vyrovnat se se znečištěným životním prostředím a je vhodný při nutnosti užívání většího množství léků, jako jsou hormonální přípravky, antidepresiva, chemoterapeutika. Může rovněž pomoci při regeneraci jaterní tkáně po chronických jaterních infekcích zejména virového původu.

Množství: 100 tablet

Složení: 1 tableta 350 g obsahuje: laktóza, Phyllanthus niruri – nať extr. 10 : 1 50 mg, mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, polydextróza, smetanka lékařská (Taraxacum officinale) – nať extr. 4 % flavonoidů 10 mg, lapacho (Tabebuia avellanedae) – kůra extr. 4 : 1 10 mg, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování: dospělí 2-3 tablety denně.

Návod k použití: tablety se mohou nerozpuštěné zapíjet vodou nebo nechat rozplynout v ústech, nejlépe v pravidelných intervalech.

Skladování: ukládejte na suchém, chladném místě, po otevření spotřebujte nejdéle do 3 měsíců. Po každém použití obal dobře uzavřete.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Při zvýšené citlivosti na některou složku přípravku může dojít k výskytu alergické reakce. V těchto ojedinělých případech ukončete užívání přípravku.

Výrobce: Joalis s.r.o.
Podle českého názvu: Joalis LiHerb
Podle kódů: 103002
YmVmNDg1ZT