Revitae

 

Výrobce: Energy Group, a.s.
Podle českého názvu: Revitae
Podle kódů: 320
naše cena:
0 Kč

Kompletní specifikace

 • Je velmi vhodný při psychickém vyčerpání a únavě, snižuje negativní dopad stresu (distres) na organismus
 • Harmonizuje nervový systém a má vysokou antioxidační kapacitu proti volným radikálům
 • Zvyšuje tvorbu serotoninu – snižuje riziko vzniku špatné nálady a depresivních stavů
 • Zkvalitňuje spánek a usnadňuje usínání
 • Zlepšuje koncentraci a pozornost, vhodný pro duševně pracující, manažery a studenty
 • Snižuje trému před psychickou zátěží
 • Obsahuje karotenoidy, které mají dobrý vliv na zrak zatížený např. prací s PC, UV zářením
 • Harmonizuje a posiluje hormonální systém
 • Podporuje kvalitu cév, cévní výstelky, předchází vzniku křečových žil, upravuje krevní tlak
 • Zlepšuje vlastnosti krve, posiluje činnost jater a sleziny, a tím dodává vnitřní sílu a energii, tonizuje organismus
 • Působí příznivě na žaludek a trávení
 • Optimalizuje pH vnitřního prostředí
 • Zvyšuje odolnost organismu proti civilizačním nemocem a infekčním onemocněním
 • Zpomaluje proces stárnutí a podporuje regeneraci tkání
 • Při vyčerpání je vynikající kombinace se Stimaralem k posílení duševního zdraví

 

Revitae je bioinformační přípravek obsahující kombinaci přírodních látek a vitaminů, které účinně napomáhají odstraňovat negativní projevy stresu. Optimalizuje metabolické pochody a regeneruje organismus vystavený dlouhodobé zátěži. Pečuje současně o cévní, nervový, hormonální i trávicí systém, posiluje činnost vnitřních orgánů a předchází jejich poškození. Dodává životní sílu, optimismus a duševní svěžest. Poměrně široké spektrum účinků Revitae zahrnuje posílení obranyschopnosti, podporu trávení, detoxikaci, regeneraci a celkové omlazení organismu. Zvláště významný je jeho vliv na nervový, hormonální a cévní systém. Revitae má též výraznou schopnost zlepšovat psychickou kondici člověka a jeho vnitřní vyrovnanost. Je proto vhodným prostředkem pro lidi dlouhodobě psychicky nebo fyzicky vyčerpané, pracující pod tlakem, ale také pro úpravu problémů spojených se stářím nebo hormonálním přechodem. Může pomoci lidem trpícím bolestmi hlavy spojenými s psychickým vypětím, s častými psychosomatickými obtížemi (žaludeční neuróza, stresová nevolnost, bolesti či nemoci vyvolané zatížením psychiky atd.) a zvýšenou citlivostí na stres. Revitae lze používat i nárazově: pro zbystření mozku před duševním výkonem, např. zkouškou, přednáškou, nebo když se člověk z nějakého důvodu špatně vyspí a musí ráno bezchybně „fungovat“.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

Energetické působení Revitae podle principů TČM:

Revitae nejvíce působí na meridián řídící, tří zářičů (tří ohnišť), meridián žaludku, osrdečníku, sleziny – slinivky a jater. Spolupůsobí na meridián tenkého střeva, močového měchýře a ledvin.

Složení: Kustovnice čínská obsahuje velké množství vitaminů a flavonoidů s antioxidačním potenciálem, posiluje imunitní systém, podporuje vitalitu a sexuální potenci, zlepšuje zrak, chrání játra a regeneruje tkáně. Kudzu upravuje trávicí procesy, posiluje nervový a hormonální systém, stabilizuje krevní tlak a srdeční činnost, má detoxikační účinky, zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu v mozku a normalizuje emocionální stavy. Rakytník řešetlákový je zdrojem mnoha dobře využitelných vitaminů, harmonizuje trávení, podporuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje odolnost při infekčním onemocnění a urychluje hojení, zlepšuje stav kůže a pojivových tkání. Měsíček lékařský má protizánětlivé účinky, zlepšuje trávení, podporuje činnost slinivky a jater. Olej z dýňových semen je bohatým zdrojem snadno využitelného zinku, působí jako prevence onemocnění prostaty a močových cest, harmonizuje psychiku, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zpomaluje stárnutí. Chlorella pyrenoidosa detoxikuje, působí probioticky a protizánětlivě, má příznivý vliv na hojení a působí proti překyselení organismu. Ženšen pravý zlepšuje trávení a stimuluje metabolismus, podporuje rekonvalescenci a dodává životní energii. Jinan dvoulaločný podporuje činnost a prokrvení mozku i všech ostatních orgánů a tkání, zlepšuje kvalitu cév, zlepšuje kvalitu sluchu a předchází senilitě. Vitamin C má výrazný antioxidační účinek, zlepšuje stav pojivových tkání, působí proti krvácení. Vitamin B6 je nezbytný pro řadu biochemických pochodů v těle, zajišťuje optimální stav nervové soustavy. Vitamin B9 je nezbytný pro růst a vývoj, zajišťuje optimální funkci nervového systému, pomáhá při bakteriálních infekcích. Vitamin B12 je důležitý pro regulaci a správné fungování nervové soustavy, zlepšuje paměť, podporuje koncentraci, je nezbytný pro správnou krvetvorbu, snižuje riziko vzniku srdečních chorob a působí na celkovou regeneraci organismu.

Dávkování: 1 kapsle 2 – 3x denně nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Během užívání přípravku zvyšte příjem tekutin.

Balení: 90 kapslí

Výrobce: Energy Group, a.s.
Podle českého názvu: Revitae
Podle kódů: 320
NjNhN2